DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Jednou z tradičních akcí, kterou na počátku každého roku Obchodně podnikatelská fakulta připravuje pro uchazeče o studium, je Den otevřených dveří. Záměrem akce je informovat uchazeče o možnostech a podmínkách studia na fakultě, stipendijních programech, možnostech a nabídkách zahraničních stáží, ubytování a stravování, propojení teorie s praxí.

Součástí je také prohlídka fakulty.

Klasický i virtuální den otevřených dveří se uskuteční

ve čtvrtek 25. ledna 2024

Online virtuální den otevřených dveří

Nabídka, jak se seznámit blíže s fakultou

Nestihli jste naše Dny otevřených dveří? Nevadí… Můžete si pustit záznam z Virtuálního Dne otevřených dveří, domluvit si individuální návštěvu anebo si projít fakultu prostřednictvím prohlídky 360°.

Online virtuální den otevřených dveří

Online virtuální den otevřených dveří najdete na našem Youtube kanále. Moderátoři vám představí jednotlivé studijní programy, seznámí vás s podmínkami přijímacího řízení, nabídkou stipendijních programů, možnostmi absolvování zahraničních stáží apod.

Individuální návštěva fakulty

Pokud vám online virtuální záznam nevyhovuje, využijte možnosti sjednat si individuální návštěvu naší fakulty, a to buď pro skupinu nebo jednotlivce. Pro bližší informace pište na mail labudkova@opf.slu.cz nebo volejte na tel.: +420 596 398 306.

Prohlídka 360°

Projděte se po fakultě z pohodlí domova: go.slu.cz/opf360. Online se můžete projít hlavní budovou na Univerzitním náměstí nebo navštívit areál Na Vyhlídce, kde sídlí univerzitní knihovna, vysokoškolské koleje nebo nové profesní centrum cestovního ruchu.

Studijní programy

Prospěchové studium

Podmínky přijímacího řízení

Ubytování na koleji

Virtuální prohlídka