MARKETING

Profil absolventa

Všichni o marketingu mluví, ale kdo ví „o čem to doopravdy je“? Vy to budete vědět, když si zvolíte náš profesně orientovaný studijní program Marketing. Studium je postavené na hlubším propojení s praxí a jeho cílem je především praktická příprava na budoucí povolání. Oproti akademickým studijním programům se potkáte s větším počtem odborníků z praxe, kteří budou dohlížet na vaše vlastní projekty. O reklamě a elektronickém obchodě tak nebudete jen slýchávat na přednáškách, ale sami si je v rámci praktické výuky seminářů vyzkoušíte vytvořit. Naučíte se fotit produkty i události, dozvíte se, které nástroje použít při tvorbě webové stránky, jak nastavit propagaci na sociálních sítích nebo jak využívat marketingové a komunikační nástroje v offline a v online prostředí a vhodně oslovit zákazníka. Svět se točí kolem zákazníka a jeho potřeb a každý z nás je zákazník a spotřebitel. V týmových zadáních pak budete rozvíjet kreativitu, která je v marketingové praxi tolik žádaná. Chcete mít všechny tyto dovednosti a využívat je ve své profesi? Pak je náš program pro vás správná volba!

Uplatnění

Uplatníte se jako analytici, kreativci nebo manažeři v oblasti marketingu, v průzkumu trhu, médií a mediálního trhu, či jako marketéři e-shopů nebo specialisti pro styk s veřejností. Můžete se uplatnit i jako představitel malých společností a institucí či založit si vlastní podnikatelskou činnost.

Za studium u nás se neplatí. Studenti ze Slovenska mají stejnou výhodu jako čeští studenti a studium na naší vysoké škole mají zdarma. Slovensky se domluvíte jak ve škole, tak v obchodě i v hospodě. Testy, zkoušky, závěrečnou práci i státnice mohou studenti vykonávat ve slovenštině. Přečti si více…

Barbora

BARBORA Smolková

Charakteristika

Vybrané předměty

  • Marketingová komunikace

  • Marketingový výzkum

  • Vztahový marketing a CRM

  • Mediální marketing

  • E-marketing

  • Podnikání na internetu

  • Komunikační a prezentační dovednosti

  • Design a správa webové stránky

Kompletní nabídka předmětů

Vyplň elektronickou přihlášku

Vyplň elektronickou přihlášku